İstanbul’da Minibüs Kiralama

Euronetcar sizlere konser, konferans, düğün organizasyonu ve iş seyehatleriniz için lüks ve konforu bir arada sunuyor!

Euronetcar VIP Minibüs kiralama servisi diğer minibüs kiralama hizmetlerinden oldukça farklı bir yapıdadır. Özel olarak düzenlediğiniz gezilerinizi İstanbul VIP Minibüs kiralama seçeneğimiz ile daha renkli bir hale getirebilirsiniz.

Euronetcar VIP Minibüs Kiralama servisinde özel olarak tasarlanmış üç farklı tip ve markada araç opsiyonu vardır. Volkswagen Caravelle, Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter...

Araçların iç kısmı tasarımcılar tarafından özel olarak dizayn edilmiştir. Kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan araçlar ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak bir seyahat aracına dönüştürülmüştür. 

Deri döşeme, özel klima sistemi, Playstation 3, Apple İpad, çay/kahve makinası, özel kasa, led tv, internet erişimi, özel ses ve video sistemi gibi son teknoloji ürünler ile donatılmıştır.

Lüks ve konfor Euronetcar VIP Minibüs Kiralama servisi ile sizlerle buluşıyor!

Euronetcar VIP Minibüs Kiralama servisinde sizlerin isteğine bağlı olarak içecek servisi yapılabilir. İstanbul VIP Minibüs kiralama ihtiyaçlarınız için tecrübeli personeli ve geniş araç filosuyla , Euronetcar İstanbul VIP Minibüs kiralama servisi hizmetinizdedir.  

VIP minibüs kiralama servisi ile ilgili detaylı bilgi için info@euronetcar.com üzerinden mail gönderebilir ya da 444 22 07 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Saatlik ve Günlük VIP Minibüs Kiralama Fiyatları

KİRALIK VIP MİNİBÜS FİYATLARI

SAAT KM VW CARAVELLE/Mercedes VITO (6+1 pax) MERCEDES SPRINTER (10+1 pax)
4 SAAT İSTANBUL 100KM 650 TL 850 TL
6 SAAT İSTANBUL 150KM 775 TL 975 TL
8 SAAT İSTANBUL 200KM 950 TL 1.100 TL
10 SAAT İSTANBUL 250KM 1.150 TL 1.300 TL
12 SAAT İSTANBUL 300KM 1.325 TL 1.500 TL


 

Günlük, haftalık ve aylık kiralamalarda özel fiyatlar için bizimle 444 22 07 no`lu telefondan iletişime geçebilirsiniz..

VIP dizayn edilmiş araçlar VW Caravelle, Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter`dır.

Araçlar açılabilen ve masaj yapan koltuklar, katlanır masalar, ipad, TV, kahve makinesi, buzdolabı, özel aydınlatma ile donatılmıştır.

*Fiyatlara %18 KDV ve şoför hizmeti dahil olup, İstanbul şehiriçi kiralamalarında geçerlidir.

*Fiyatlar dönemlere göre farklılık gösterebilir.

Minibüs Talep Formu