• Bahar`da İstanbul`da Gezilecek Yerler

  Bahar mevsiminin gelmesi ve  doğanın canlanması ile sabah koşuları, sahilde Pazar kahvaltıları, hafta sonu piknikleri, akşam yürüyüşleri için planlar yapılmaya başlandı. İstanbul’un kendine has tarihi dokusu içinde kalabalığın az olduğu saatlerde geniş bir İstanbul Baharda gezilecek yerler listesi hazırlamak mümkün. Altınızda arabanız da varsa, bir program yaparak haftanın belirli günlerinde İstanbul’un eşsiz güzelliklerini yansıtan farklı atmosferlere dalabilirsiniz.

 • Erken rezervasyon döneminde araç kiralama faydaları

  Bütün bir yıl geçen stresli iş hayatının finalinde küçük zaman dilimlerine sığdırdığımız tatilimizden verim alabilmek kendi elimizde. Bunun için “ erken rezervasyon” alışkanlığını kazanmamız gerekiyor.

 • Araç kiralamadan önce bilmeniz gerekenler

  Merak ettiğiniz bir şehri veya bölgeyi araba kiralayarak gezmek kadar rahat bir şey yok. Gittiğimiz şehirlerde rahat ve özgürce dolaşabilmek için araç kiralarız. Ancak araç kiralama işlemi zaman zaman dikkatsiz şekilde gerçekleşir.

 • VIP Minibüs Kiralama

  Euronetcar olarak özel dizaynlı VIP Minibüs kiralama hizmeti ile iş toplantılarınızda ya da özel günlerinizde yanınızdayız!